HemKlubben kontaktTenniskurserPrivatträningPriserVTK tennislagGruppspelLänkarSökOnlinebokningLogga in
Klubben kontakt
Styrelsen
Revisorer
Valberedningen
Juniorsektionen
Hallsektionen
Tränare
Receptionen
Medlemskap
Historik
Faktura frågor
Tränare Kontakt        
Vuxen och Juniortennis         
Micael Schjölin                   micael@vasterhaningetennisklubb.se
       
Joakim Munkhammar          joakim@vasterhaningetennisklubb.se        
Igor Music                           igor@vasterhaningetennisklubb.se        
Molly Alsterqvist                 molly@vasterhaningetennisklubb.se        
Tränare Minitennis  
       
Hanna Adolvson                hanna@vasterhaningetennisklubb.se        
Vidar Knutsson               vidar@vasterhaningetennisklubb.se          

       
       

       
         
         
Uppdaterat 2019-11-20
Utskriftsvänlig sida
kansliet@vasterhaningetennisklubb.se
Provided by Webforum